ZTE Grand S Quick Hands on Review na targach CES 2013

ZTE, chiński producent, kontynuuje trend smartfonów 1080p na targach CES, wprowadzając na rynek model Grand S. Grand S posiada 5-calowy panel 1080p, który staje się standardem dla flagowych smartfonów. ZTE Grand S pretenduje do miana najcieńszego na świecie smartfona full-HD i ma zaledwie 6,9 mm grubości.

Chcąc zapewnić klientom najnowsze technologie, funkcjonalność i styl, ZTE postanowiło zmierzyć się z HTC DROID DNA, jednocześnie celując w rynek phabletów Galaxy Note II. ZTE Grand S ma kilka imponujących specyfikacji pod maską, ale zostały one twierdząc, że jest to "najcieńszy 1080p" urządzenie wokół - i to jest.

Specyfikacja ZTE Grand S

  1. Ten telefon jest wspierany przez procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro z czterordzeniowym procesorem 1.7GHz.
  2. Otrzymał on system operacyjny Android 4.1 (Jelly Bean).
  3. Posiada 13-megapikselowy aparat tylny i 2-megapikselowy aparat przedni do wideoczatu.
  4. ekran jest 5 calowy ekran full-HD i ciało Wymiary: 142*69*6,9mm.
  5. Ma 2GB RAM z 16GB pamięci wewnętrznej.
  6. The1780 mAh bateria zapewnić czas rozmowy z 7 godzin.
  7. Obsługuje również 4G LTE
  8. ZTE udało się również zapakować kilka poważnych kotletów audio w Grand S, ponieważ ma wbudowany Dolby Digital Surround Sound.

ZTE Grand S Quick Hands on Review

Obecnie nie ogłoszono cen, ale ZTE twierdzi, że telefon będzie dostępny w sprzedaży internetowej w pierwszym kwartale 2013 roku w Chinach. Biorąc pod uwagę specyfikacje ZTE Grand S wygląda na blockbuster telefonu i jeden, który mógłby łatwo trącić dużych chłopców z rynku mobilnego. Ale z powolny interfejs i jego, ale rozczarowujące jakości ekranu Grand S może dostać zepchnięty przez przełożonych jak Sony Xperia, Huawei Ascend D2, i Samsung. Będziemy aktualizować więcej wiadomości i aktualizacje na ZTE Grand S i jego indian dostępność.

POWIĄZANY TIP Najlepsze Amazon i Flipkart Deals 2021 [Updated Daily]

Autor