Najbardziej użyteczne gadżety w 2021 roku

Jest połowa 2021 roku, i jest to rok, w którym możemy łatwo korzystać z nowych technologii poza domem. Zamiast zbierać najlepsze gadżety, które pomogą kontrolować ciepło w kabinie, możemy w końcu skupić się na produktach, które nadają się do domów i poza nimi.

Setki wynalazków całkowicie zmieniły ludzkie życie. Wśród tych wynalazków wyróżniają się gadżety. Odgrywają one ważną rolę w naszym życiu. Do elektronicznych gadżetów, z których korzystamy na co dzień, należą latarki, telewizory, komputery, wentylatory elektryczne, klimatyzatory, lodówki, telefony, telefony komórkowe itp. Bez tych wynalazków życie byłoby bardzo trudne. Przyjrzyjmy się niektórym z najbardziej przydatnych i wartych zakupu gadżetów w 2021 roku.

1.   Google Nest Mini
Pierwsza firma, która przyniosła sztuczną inteligencję i technologię rozpoznawania głosu zwykłym ludziom, Google nadal jest liderem w dziedzinie asystentów głosowych i platform inteligentnego domu. Być może najbardziej radykalnym krokiem jest Nest Mini, który jest małym i niedrogim głośnikiem, który może w pełni kontrolować Twój inteligentny dom. Po zapoznaniu się ze specjalnym sposobem interakcji z asystentem głosowym, rzadko trzeba uaktualnić lub powtórzyć to samo, aby Nest Mini cię zrozumiał.

2. iPhone 12
Apple zaprezentował cztery różne wersje iPhone'a 12. Jest to najbardziej użyteczny telefon w 2021 roku. iPhone Model 12 ma taki sam ogólny wygląd,

  • Procesor
  • bezprzewodowe ładowanie
  • system Face ID
  • kompatybilność z 5G
  • przednia kamera
  • aparat główny i szerokokątny tylny

Jest też pięć kolorów do wyboru, o jeden więcej, aby wybrać model Pro.

3.  Fitbit Charge 4
Jeśli nie masz trackera fitness i chcesz go kupić, to Fitbit Charge 4 jest świetną okazją, aby go mieć. Dzięki wbudowanemu GPS, doskonałemu śledzeniu aktywności i snu oraz nowym funkcjom tętna, jest to wielofunkcyjne urządzenie fitness, które zapewnia kompleksową inteligencję poprzez stylowy i wygodny pasek na ramię i nadaje się do codziennego użytku.

4.   Apple Watch Series 6
Apple Watch stał się bardziej przydatny w życiu zwykłych ludzi. Niezależnie od tego, czy jest to wysyłanie powiadomień z telefonu, śledzenie stanu ćwiczeń, monitorowanie parametrów życiowych, czy prowadzenie rozmów bez telefonu, ten mały gadżet może wykonywać wiele innych funkcji.

Najnowsza wersja Apple Watch Series 6 ma nawet bardzo wygodną funkcję, która pozwala monitorować poziom tlenu we krwi i ułatwia życie, wykonując wiele funkcji.


5.   Peloton Bike Plus
Może nie jest najtańszy, ale w 2021 roku, kiedy cały świat jest w zamknięciu, jest to najbardziej przydatne urządzenie dla osób, które mogą regularnie ćwiczyć w domu. Nie może być zaskoczony, że niezwykły Peloton Bike plus jest najlepszy. Rower treningowy może być teraz używany.

Pierwsza aktualizacja popularnego roweru zawiera nowy i ulepszony ekran dotykowy, wygodną funkcję auto-follow, która może reagować na polecenia trenera, a także zaawansowany sprzęt, który może normalnie pracować.

fitbit

6.   Dron: DJI Mavic Air 2
DJI Mavic Air 2 to dron z wyboru do latania w 2021 roku. Korzysta z udanej formuły DJI, która łączy wyjątkową jakość obrazu i wideo z najwyższej klasy stabilnością i unikaniem wad. Nawet początkujący pilot może robić piękne zdjęcia dzięki inteligentnemu wykrywaniu scen i śledzeniu aktywności.

7.   Ekspres do kawy: Jura S8
Elegancka Jura S8 oferuje różnorodne latte macchiato, czystą białą kawę, espresso, ristretto itp. Jest to również idealny wybór dla miłośników zielonej herbaty. Obsługuje się go za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości lub aplikacji Jura Coffee. Można również ustawić młynek AromaG3 według własnych upodobań, zmieniając stopień zmielenia fusów kawy.

8.   Facebook Portal Plus
Facebook Portal to niemal idealna technologia na 2021 rok. W tej epoce wielu z nas wciąż jest oddzielonych od swoich bliskich. System połączeń wideo portalu Facebook pozwala każdemu pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną poprzez naciśnięcie jednego przycisku.


Gadżety nie tylko ułatwiają nam życie, ale także pomagają nam zaoszczędzić pieniądze i nasz cenny czas. Kupowanie gadżetów zapewnia nam wiele funkcji. Te gadżety są najczęściej kupowane w 2021 roku, ponieważ dają nam wiele korzyści i pomagają nam angażować się w świat.

Autor