7 wskazówek i trików dotyczących Airpoda, które powinieneś znać

Słuchawki Airpods firmy Apple były jednymi z najbardziej poszukiwanych akcesoriów, a jeśli posiadasz parę, cóż, szczęście. Są małe, smukłe, i one po prostu podnieść swoje doświadczenie iPhone na inny poziom. Aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z pary, mamy kilka fajnych wskazówki i sztuczki dla Ciebie.

1. Sprawdzanie procentowego poziomu naładowania baterii w słuchawkach Airpod.

Słuchawki Airpod nie mają wskaźnika naładowania baterii i jeśli nie jesteś Jeśli nie będziesz ostrożny, możesz łatwo rozładować je do poziomu uniemożliwiającego pracę. Istnieją jednak kilka sposobów na sprawdzenie poziomu naładowania Airpod's poziom naładowania.

    Gdy Twoje Airpodsy znajdują się w etui do ładowania, po prostu odwróć je otworzyć. Jeśli telefon znajduje się w pobliżu, spowoduje to wyświetlenie okna wyskakującego z informacją o stanie naładowania baterii urządzenia Airpod. Jeśli aktywnie używasz słuchawek Airpod, naciśnij przycisk home w telefonie, a następnie przesuń palcem w prawo. Stamtąd przewiń w dół, aż zobaczysz sekcję "Baterie". sekcja. Tam powinien być wyświetlany poziom naładowania Twojego Airpoda.Jeśli masz zegarek Apple, po prostu przesuń palcem w górę od dołu ekranu, aby otworzyć panel sterowania. Stuknij ikonę baterii aby sprawdzić, ile energii pozostało w słuchawkach Airpod.

Wreszcie, jeśli masz włączoną funkcję Siri, możesz dwukrotnie stuknąć i iPoda i powiedzieć "procent baterii". Otrzymasz swoją aktualizację.

2. Dowiedz się, kto dzwoni

O ile odbieranie i kończenie połączeń na Airpods jest dość proste, o tyle mówienie, kto dzwoni, zanim odbierzesz, nie jest już tak oczywiste. nie jest tak oczywiste. Aby aktywować tę opcję, przejdź do Ustawienia > Telefon > Announce Calls, a następnie wybierz opcję "Headphones Only". Siri będzie teraz ogłaszać, kto dzwoni w Twoim uchu.

3. Łączenie z urządzeniami spoza firmy Apple

Słuchawki Airpods doskonale współpracują z telefonem iPhone, ale można ich używać nadal być używane jako zwykłe słuchawki Bluetooth z każdym innym urządzeniem. Aby sparować słuchawki z systemem Android, Windows lub Smart TV:

    Umieść je w etui do ładowania i odwróć pokrywę Teraz naciśnij i przytrzymaj płaski przycisk na w dolnej części obudowy, aż zacznie migać biała dioda LED. Twoje słuchawki Airpods są teraz w trybie parowania i możesz podłączyć dowolne urządzenie Bluetooth. Będą one jednak utracą niektóre funkcje.

Aby ponownie połączyć się z iPhonem, ponownie wybierz "AirPods" w ustawieniach BT w telefonie, a one ponownie się sparują.

4. Słuchaj dźwięku stereo za pomocą tylko jednej słuchawki

Jeśli jesteś w trakcie pracy wielozadaniowej i chcesz używać tylko jednej słuchawki, upewnij się, że druga pozostaje w etui. etui. W ten sposób iPhone dostosuje jakość dźwięku. W przeciwnym razie otrzymasz tylko dźwięk stereo na jedno ucho. warte stereo.

5. Włącz kontrolę "podwójnego stuknięcia", aby "wstrzymać" i "pominąć utwór".

Możesz zaopatrzyć się w piloty zdalnego sterowania, aby kontrolować swoją muzykę. doświadczenie. Przejdź do Ustawienia> Bluetooth, a następnie stuknij mały przycisk "i" obok nazwy Twojego Airpoda. Dostosuj jak trzeba.

Uwaga: Aby uzyskać dostęp do ustawień, muszą one być w uszach.

6. Aby aktywować elementy sterujące, dwukrotnie dotknij miejsca w pobliżu ucha zamiast samego AirPoda.

Nie musisz już szukać małego przycisku na swoich słuchawkach Airpods. Ta metoda jest całkiem prosta, musisz tylko trzeba tylko znać właściwe miejsce.

7. Znajdź ich kryjówkę

Niewłaściwe umieszczenie Twoje słuchawki Airpods jest dość łatwe, ale nie musisz nie musisz szukać szukać ich wszędzie. Skonfiguruj funkcję Znajdź mój iPhone (w Ustawieniach > iCloud), a następnie Będziesz mógł korzystać z aplikacji Znajdź mój iPhone i poprzez "Akcje" sprawić, że sprawisz, że będą wydawać sygnał dźwiękowy SOS. W przypadku ich utraty, możesz również użyć funkcji Znajdź mojego iPhone'a, aby sprawdzić ich ostatnią lokalizację.

Autor