Fujifilm SL1000 wprowadza na rynek super długi 50X zoom optyczny w cenie 29,999 INR.

Fujifilm Holdings Corporation pochodząca z Tokio w Japonii wprowadziła ciągłe innowacje i tym razem Fujifilm wprowadziła na rynek aparat SL1000 z obiektywem z 50-krotnym zoomem. Wyceniony na 29,999 Rs, oferuje zakres fotografowania od 1cm super makro do ogromnego 1200mm ekstremalnego telefoto. Z tym aparatem można uchwycić najdrobniejsze szczegóły obiektu z jego High-Magnification Zoom i Powerful Optical Image Stabilization, jak to będzie minimalizuje efekt rozmycia na dłuższych długościach zoomu.

Aparat, wprowadzony dla miłośników fotografii, wyposażony jest w 16-megapikselową 1/2.3-calową matrycę BSI-CMOS z zakresem ISO 100-12800 i prędkością autofokusa 0.2 sekundy. Posiada tryb zdjęć seryjnych, który pozwoli Ci na kliknięcie 10 klatek na sekundę w pełnej rozdzielczości. Oferuje przysłonę od f/2.9 do f/6.5 i "Inteligentny cyfrowy zoom", który podwaja ogniskową do 2400mm, lub 100x zoom.Aparat pozwala nagrywać filmy w Full HD z zaawansowanym filtrem i funkcją fotografowania 3D, a także jest w stanie nagrywać wideo z prędkością 60fps i dźwiękiem stereo

Pan Rohit Pandit, EVP - Sales & Marketing, FUJIFILM India powiedział: "Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy przedstawić najlepszy aparat z segmentu aparatów z długim zoomem - SL1000, który jest wzbogacony o wszechstronne funkcje i będzie pożądany przez tych fotografów, którzy nie chcą mieć możliwości zmiany obiektywu jak w przypadku lustrzanki cyfrowej, ale nadal chcą mieć całkowitą kontrolę nad swoimi zdjęciami. Jego potężna zdolność do powiększania z pewnością przyciągnie osoby z okiem do szczegółów,".

Ten aparat ma 3,0 cala uchylne LCD (180 ° uchylne monitor LCD), co sprawia, że fotografowanie i filmy z różnych kątów możliwe To również dostał zaliczki funkcji filtra, który pozwoli Ci wybrać do 8 efektów artystycznych, takich jak Pop kolor, Toy Camera, Miniatura 5, Częściowy kolor, High Key, Cross ekranu, Soft focus, surowe tryb fotografowania i ruchu tryb panoramy podczas przechwytywania zdjęcia swojego przedmiotu. Zrobiliśmy unboxing i szczegółowy przegląd tego aparatu, można obejrzeć to w filmie poniżej, aby dowiedzieć się więcej o aparacie i co wszystko przychodzi z w pakiecie.

RELATED TIP 2 Sposoby na powstrzymanie ludzi od dodawania cię do grup Telegrama

Autor