Wiadomości Apple

Podobnie jak Google News, Apple również ma swoją aplikację agregatora wiadomości; Apple News, zbudowaną dla urządzeń z systemem iOS i Mac OS. Jest to następca aplikacji Newsstand. Ta aplikacja zawiera wiadomości opracowane przez redaktorów i zapewnia najlepsze informacje o tym, co się dzieje. Dzięki tej aplikacji możesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ulubionymi tematami, a nawet odkrywać nowe. Apple News ewoluowało od czasu ogłoszenia i oto, co oferuje;

Porywające wrażenia dzięki zaufanym wiadomościom

Redaktorzy Apple News zbierają i prezentują wiadomości z wiodących i różnorodnych zaufanych źródeł i publikacji. To prowadzi do ogromnej kolekcji wiadomości i kanałów, które można wybrać z takich jak sport, technologia, biznes, moda i wiele innych. Wiadomości są również towarzyszy piękne style i fotografie, które odzwierciedlają rodzaj wiadomości. Artykuły informacyjne są zoptymalizowane dla urządzenia, z którego korzystasz, a także możesz oglądać filmy informacyjne. To tworzy wciągające i interaktywne wiadomości z aplikacji.

Skoncentrowane wiadomości

Apple News dostosowuje historie, które chcesz przeczytać, to znaczy, że im więcej czytasz artykułów, tym lepiej aplikacja rozumie Twoje preferencje i zainteresowania. Prowadzi to do zupełnie nowego poziomu automatycznej personalizacji, a co za tym idzie, będziesz otrzymywać odpowiednie rekomendacje wiadomości. Wszystko to odbywa się bez naruszania Twojej prywatności. Dodatkowo, nigdy nie przegapisz najnowszych wiadomości; powiadomienia Apple News zapewnią Ci, że nie przegapisz tego, co aktualnie jest nowe u Twoich ulubionych wydawców. Zależy to od Twoich preferencji, które możesz łatwo zmienić, aby otrzymywać tylko to, na czym Ci zależy.

Więcej funkcji;

Dzisiaj

Ta funkcja daje Ci widok na wiadomości, które Cię zainteresują. To właśnie tutaj znajdziesz Trending stories, Top videos, Top stories wybrane przez redaktorów, sugestie Siri, a na koniec tematy i kanały, które śledzisz.

Digesty

Ta funkcja daje Ci dostęp do najlepszych historii wybranych przez redaktorów, od bieżących wydarzeń po ciekawostki. Jest też podsumowanie każdego dnia, wystarczy zajrzeć wieczorem.

Śledzenie

Podobnie jak w mediach społecznościowych, ta funkcja pozwala ci być na bieżąco z tematami i kanałami, które śledzisz. Możesz również odfollowować kanały i tematy, które już Cię nie interesują.

Szukaj

Funkcja wyszukiwania dostarcza wyniki na podstawie wpisanych słów kluczowych. Wszystko, co wpiszesz w pole wyszukiwania, zostanie wyszukane w różnych kanałach i tematach.

Zapisane

Apple News pozwala Ci zapisywać artykuły, abyś mógł je później przejrzeć. Co najlepsze, zapisane artykuły są dostępne na wszystkich obsługiwanych urządzeniach, dzięki iCloud.

Autor