Acer Iconia B1 7,9-calowy ekran Tani tablet z Androidem [Już wkrótce]

Acer wprowadził kolejną wersję swojego 7-calowego ekranu Acer Iconia B1 jako Acer Iconia A1-810 i wprowadzili kilka znaczących zmian w nowym następcy. Tym razem Acer Iconia A1-810 ma ekran o przekątnej 7,8 cala i lepszą baterię o pojemności 3250 mAh w porównaniu do baterii o pojemności 2700 mAh, która była dostępna w poprzedniku. Zobaczmy, że w jaki sposób wszystkie parametry tego nowego tabletu zostały udoskonalone w porównaniu z poprzednim.

Procesor zastosowany w obu przypadkach jest tej samej marki produkcyjnej i oba zostały taktowane zegarem 1,2 GHz tylko nazwa modelu jest inna w nowym, który jest MediaTek MTK8125. Początkowo w Iconia B1 nie było przedniej kamery, a podstawowa kamera z tyłu to kamera VGA, ale tym razem poprawili kamerę i w końcu będziesz miał 5MP kamerę z tyłu i kamerę VGA z przodu (Iconia A1-810).

Iconia B1 pojawiła się w 2 wersjach jedna miała 8GB, a druga 16GB, przy czym obie można było rozszerzyć do 32GB za pomocą zewnętrznej pamięci. Tym razem w Iconia A1-810, będą mieli tylko 16GB pamięci wewnętrznej model, który byłby rozszerzony do 32GB z pomocą zewnętrznej pamięci. Bateria została ulepszona jak wspomniano na górze, co zapewni odpowiednią ilość czasu przeglądania stron internetowych przez tablet.

Oba tablety posiadają ten sam system operacyjny, który jest Jellybean i w przypadku Iconia A1-810 (będzie to najnowsza podwersja Jellybean tj. v4.2.0) nie jesteśmy pewni czy zapewni on dalsze aktualizacje czy nie. Ekran będzie miał wielkość 7,9 cala i będzie miał trochę lepszą rozdzielczość 768 x 1024 pikseli). Zakładka ma dobre cechy, aby konkurować z iPad Mini, jak to ma być uruchomiony w 149 USD. Będziemy na bieżąco aktualizować najnowsze informacje na temat jego uruchomienia i dokładne ceny w Indiach.

RELATED TIP 2 Sposoby, aby usłyszeć nazwę dzwoniącego lub numer na telefonie Android

Autor