OnePlus One 16 GB Silk White Variant już wkrótce w Indiach

OnePlus wkrótce wprowadzi do sprzedaży 16 GB wariant Silk White swojego popularnego i jedynego smartfona The One w Indiach, prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu. Nie jest to do końca zaskakujące, ponieważ firma potwierdziła podczas grudniowej premiery w Indiach, że wkrótce będzie dostarczać wariant 16 GB w Indiach.

Xiaomi niedawno wprowadziło 64 GB Mi4, aby rzucić wyzwanie OnePlus One w Indiach, a teraz OnePlus planuje uderzyć, wprowadzając 16 GB wariant OnePlus w Indiach, który powinien być wyceniony niżej niż Mi4 16 GB Xiaomi.

Zalecane: Xiaomi wprowadzi Mi4 64 GB w cenie 23 999 INR, aby walczyć z OnePlus One w Indiach

Podczas premiery Carl Pei powiedział GadgetsToUse, że cena zostanie utrzymana poniżej 20 000 INR, więc nie sądzimy, aby rozsądne było oczekiwanie znacznie niższej ceny, zwłaszcza że OnePlus prowadzi sprzedaż detaliczną po kosztach. Ale czy konsumenci będą mieli wystarczającą motywację, by zdecydować się na wariant 16 GB?

Aby kupić One 16 GB, potrzebne będzie zaproszenie India Specific - 16 GB, a aby je wygrać, można wziąć udział w trwającym konkursie. OnePlus niedawno przeprowadził otwartą sprzedaż wariantu 64 GB Moonstone, a ci, którym nie uda się zdobyć zaproszenia, z pewnością mogą mieć nadzieję na kolejne w późniejszym terminie. Ponieważ konkurs kończy się 23 lutego, można oczekiwać, że będzie on dostępny już w przyszłym tygodniu.

Zalecane: OnePlus uruchamia OxygenOS oparty na Androidzie Lollipop, zastępując Cyanogen OS 11S

Z wyjątkiem pamięci masowej zmniejszonej do jednej czwartej, inne funkcje sprzętowe pozostają takie same. Okaże się, czy OnePlus 16 GB zadebiutuje w Indiach z własnym rodzącym się Oxygen OS lub globalną wersją ROM Cyanogen. Po tym, jak Cyanogen przeszedł na wyłączność z Micromax YU w Indiach, relacje między OnePlus i Cyanogen Inc stały się kwaśne.

POWIĄZANE WSKAZÓWKI 2 sposoby na uzyskanie ostatecznego świadectwa szczepienia przeciwko COVID po obu dawkach

Kluczowe dane techniczne

Model Xiaomi Mi4 OnePlus One
Wyświetlacz 5 cali Full HD, 441 PPI 5,5 cala Full HD, 401 PPI
Procesor Czterordzeniowy procesor Snapdragon 801 2,5 GHz Czterordzeniowy procesor Snapdragon 801 2,5 GHz
PAMIĘĆ RAM 3 GB 3 GB
Pamięć wewnętrzna 16 GB 16 GB
SYSTEM OPERACYJNY Android 4.4.2 KitKat oparty na MIUI 6 CyanogenMod / OxygenOS
Aparat 13 MP/ 8 MP 13 MP/ 5 MP
Bateria 3080 mAh 3100 mAh
Cena 19,999 INR TBA

Wywiad ze współzałożycielem One Plus, Carlem Pei, na temat indyjskiej premiery One Plus One, wsparcia i nie tylko [wideo]

Autor