Następny zegarek Apple'a będzie miał LTE

Pojawiają się świeże plotki i doniesienia, że Apple planuje w tym roku wydać wersję LTE swojego smartwatcha. Według doniesień Bloomberga, ten smartwatch będzie w stanie połączyć się z sieciami komórkowymi. Pozwoli to na zerwanie więzi z iPhone'em i poprawi jego efektywność. Z tej technologii, smartwatch będzie w stanie wykonać wiele funkcji bez polegania na iPhone do wysyłania wiadomości, strumienia muzyki i innych możliwości, że obecny smartwatch robi. Ta plotka może być prawdą, jak Apple został dokonywania szerokich kroków próbuje uczynić ich inteligentne zegarki do pracy niezależnie. W zeszłym roku, Apple zawarte GPS w nowych modelach smartwatchów do śledzenia odległości dokładnie podczas ćwiczeń. Model LTE był planowany, ale nie było to możliwe do tego czasu.

Aby obsługiwać możliwości LTE, smartwatch będzie wyposażony w modem LTE. Według doniesień, Intel dostarczy chipy LTE, które zostaną wbudowane w smartwatch. Plotki stwierdziły, że Apple jest w rozmowach z różnych operatorów w USA i Europie, które będą oferować zegarek. Spodziewane przewoźnicy to; AT&T, Verizon Inc, T-Mobile i Sprint Corporation. To nie jest jasne, czy wszystkie modele następnego zegarka jabłkowego będzie wspierać zdolność LTE. Apple znany dokładny leaker i KGI Securities analityk Ming-Chi Kuo, potwierdził również plotki i dodał kilka nowych informacji. Kuo mówi, że Apple nowy smartwatch z LTE będzie dostarczany później w tym roku. Będą one utrzymać obecny 38mm i 42mm czynniki formalne.

Inne funkcje, aby oczekiwać

Oprócz łączności LTE i tego samego współczynnika kształtu, tutaj jest to, co ma być zawarte w następnej wersji Apple Watch. Jest to zgodne z plotkami i innymi raportami.

WatchOS 4

Nie ma wątpliwości, że Watch OS4 będzie oprogramowaniem pod następnym zegarkiem Apple. Biorąc pod uwagę najważniejsze wydarzenia z WWDC Apple, ten OS będzie jedyny w swoim rodzaju. Najbardziej chwalone funkcje obejmowały; zaktualizowane i inteligentne Siri twarz z możliwością wyświetlania i aktualizacji informacji dynamicznie, Apple pay, nowa aplikacja muzyczna, a także zaktualizowane Workout app z nowym interfejsem i High-Intensity Interval Training (HIIT) treningi zawarte między innymi. Łącząc to z LTE, Apple z pewnością będzie wyprzedzać sektor smartwatchy.

Kamera FaceTime

Ta funkcja była spekulowana od dłuższego czasu. To było plotki, że następna wersja zegarka Apple pozwoli nam do czasu twarzy z naszych nadgarstków. Dzięki temu, że Apple posiada modem LTE, kamera nie będzie trudnym zadaniem. Oczekuje się, że będzie on umieszczony na górnej ramce, całkiem podobnie jak projekt na naszych telefonach.

Wyświetlacz Micro LED

Spekuluje się, że Apple nie będzie używać Apple Watch 2 OLED wyświetlacz w swojej następnej wersji smartwatch. Zamiast tego, chce użyć bardziej wydajnej technologii dla swoich wearables; Micro LED. Digi Times poinformował również, że Apple planuje przejść do szkła firmowych paneli dotykowych dla swojej następnej wersji smartwatcha

Nowe funkcje zdrowotne

Jako uaktualnienie sprzętu, Apple pracuje nad monitorem glukozy dla swojego następnego smartwatcha. Poinformowano, że CEO Apple, Tim Cook ma zegarek Apple z trackerem cukru we krwi. Tim testował go, a zespół firmy chce opracować nieinwazyjny monitor glukozy. Według BGR, Apple planuje wykorzystać opaski smartwatch do obsługi tej funkcji, jak również dodatkową pojemność baterii.

Autor