Ramos X10 z 7,85-calowym wyświetlaczem i procesorem Quad-Core w cenie 9,999 INR

Tak więc, mamy tutaj tablet o nazwie Ramos X10 z ekranem o przekątnej 7,85 cala, czego nie widzieliśmy w żadnym z tabletów wcześniej wydanych przez żadną z marek, ponieważ zazwyczaj mają one 7 cali ekranu lub 10 cali, gdy planują zaoferować większy ekran. Tablet został uruchomiony przez Ramos i ten tablet nie konkuruje z Funbook edycji wydanych przez Micromax jak to zostało wycenione wyżej na 9,999 INR. Weźmy na specyfikacji sprzętowej tego tabletu.

Z większym ekranem oferuje lepsze wsparcie baterii w porównaniu do tradycyjnego 3000 mAh i tak oferuje lepszy czas czuwania i czas rozmów dla użytkowników, wytrzymałość baterii jest 4000 mAh. Oferuje również rozdzielczość HD 1024 x 768, który jest zwykle brakuje w tabletach jak Karbonn Ta-Fone i Micromax Funbook P362 (wiem, że są wyceniane niżej, ale to nie jest tylko spec, w którym są niskie w porównaniu z Ramos X10).

To nie obsługuje funkcji SIM calling, ponieważ nie ma żadnego gniazda SIM do obsługi tej funkcji, ale można użyć 3G dongle do podłączenia z ich portu USB do korzystania z 3G na tym tablecie. Teraz, jeśli chodzi o moc to ten tablet ma Quad-Core Action ATM7029 procesor i częstotliwość, na której został taktowany jest 1.05GHz, który jest dalej wspierany przez 1GB DDR3 RAM, więc połączenie tych dwóch na pewno pomoże Ci zobaczyć lag-free UI na Jellybean nad tym tabletem.

RELATED TIP 5 Ways to Fix "We're sorry, but something went wrong" Issue on Instagram Reels

Pamięć wewnętrzna tego tabletu wynosi 16GB i jak na razie nie ma słowa o wsparciu pamięci zewnętrznej tego urządzenia. Produkt ten ma być dostępny do miesiąca maja i w cenie 9,999 INR.

Autor