Lava ma wprowadzić 4.2 Android Tablet w przyszłym miesiącu

Lava uczynił to punkt, aby pozostać w nagłówkach wydaje się - jak wiemy, że wydali szereg urządzeń zasilanych Androidem późno. Teraz, Lava są na skraju ogłoszenia innego tabletu - który jest powiedział, że jest 7-calowy tablet napędzany przez albo 1,5GHz dwurdzeniowy procesor lub czterordzeniowy procesor w połączeniu z 1GB pamięci RAM DDR3, który brzmi jak potężny tablet do swobodnego użytku. USP tego urządzenia jest to, że mówi się, że działa Android 4.2 po wyjęciu z pudełka, który jest najnowszą wersją Androida od Google. Ogólna konfiguracja brzmi podobnie do niedawnego tabletu Lava Xtron, ale będziemy znać różnicę tylko po wydaniu tego nowego, nienazwanego tabletu.

[Powyższe zdjęcie przedstawia Lava Xtron Tab ]

Tablet ma mieć rozdzielczość SVGA 1024×600 na swoim 7-calowym panelu wyświetlacza. Jeśli chodzi o pamięć masową, to jest 8GB wbudowanej pamięci masowej, oraz slot microSD, który może przyjąć karty microSD o wielkości do 32GB. Dla łączności internetowej jest WiFi i możliwość korzystania z 3G/EVDO dongles, co jest dość przydatne, gdy jesteś w ruchu. Do zasilania tabletu służy bateria o pojemności 3700mAh, która powinna wystarczyć na około 4 godziny pracy z włączonym WiFi. Istnieje aparat VGA z przodu, aby pomóc w połączeniach wideo i 2 megapikselowy aparat tylny dla okazjonalnych zdjęć. OS jest Android 4.2, sprawi, że korzystanie bardzo proste, nawet dla użytkowników, którzy są nowi z Androidem.

RELATED TIP Best Amazon i Flipkart Deals 2021 [Updated Daily]

Spodziewane ceny i dostępność

Podobnie jak ich poprzednie tablety spodziewamy się, że ten nowy tablet będzie wyceniony w przedziale 6000-8000 INR. Tablet powinien być dostępny w sklepach detalicznych i sklepach internetowych do końca maja. Lava były dość innowacyjne z ich reklamy ostatnim razem - kupony sklepowe były oferowane z każdym tabletem w przypadku Xtron, mamy nadzieję, że zobaczyć trochę więcej innowacji, aby uzyskać uwagę klientów.

Autor