Nexus 5 LG Prototype Specs Leaked 3GB DDR3 RAM, 2.3 GHz Quad-Core and 16MP Camera

Nexus S firmy Google został wydany przez Samsunga, a Nexus 4 został wydany z pomocą LG. Zazwyczaj Google otwiera ofertę na prototyp swojego produktu dla większości renomowanych producentów, a następnie na podstawie najlepszej wersji prototypu wybiera producenta swojego produktu. Tym razem w przypadku Nexusa 5, LG już wypuściło swój prototyp i wyciekł on do internetu. Specyfikacja wydanego prototypu jest naprawdę imponująca, ale znowu są to wciąż plotki i nikt nie wie, z kim Google będzie współpracować przy wydaniu swojego Nexusa 5. Weźmy pod uwagę specyfikacje sprzętowe.

Specyfikacja i kluczowe funkcje

Rozmiar ekranu to 5,2 cala, który ma być wyposażony w wyświetlacz 1080p HD wykorzystujący technologię OLED (która jest naprawdę droga). Telefon będzie zasilany 2.3 GHz Quad-Core Qualcomm Snapdragon procesor wraz z 3GB DDR3 i to powiedzieć wszystko o mocy telefonu, do tej pory Samsung galaxy 4 był najbardziej moc gadżet znany, ale ten prototyp pokazuje bardziej potężną strukturę niż jakikolwiek inny telefon obecny do tej pory. Będzie miał 16MP aparatu jako głównego aparatu z nagrywaniem HD i 2.1 MP z drugiego aparatu (ponownie 16 MP jest naprawdę imponujące, ale Megapiksele sam nie zrobić lepszy aparat, będziemy musieli poczekać na dokładne specyfikacje aparatu do odsłonięcia).

Do tej pory bateria Samsung Galaxy Note 2 była najlepsza z 3100 mAh, ale teraz będziesz miał 3300 mAh na Nexus 5 jak na ten wyciekły prototyp przez LG. Jeśli chodzi o pojemność pamięci masowej, to przyjdzie w 3 wersjach, które będą 16GB, 32GB lub 64GB i nie zostały określone o dostępności zewnętrznego gniazda pamięci na phablet.

  • Procesor: 2.3 GHz Quad Core Qualcomm Snapdragon
  • RAM: 3 GB DDR3
  • Rozmiarwyświetlacza: 5,2 cala
  • Wersjaoprogramowania: Android Limepie (Google Zazwyczaj rozpoczyna nową wersję Androida od swojego telefonu)
  • Aparat: 16MP z nagrywaniem HD
  • Drugi aparat: 2.1 MP VGA
  • Internal Storage: 16 lub 32 lub 64 GB
  • Bateria: 3300 mAh.
RELATED TIP Twitter Spaces VS Clubhouse: Masy vs Elity

Wnioski

Wszystkie specyfikacje są dostępne w plotkach i nie możemy na nich polegać, jak w przypadku Samsunga Galaxy S4, gdzie oprócz wyglądu większość plotek (o zbyt wysokich specyfikacjach sprzętowych) była błędna, a ponadto Nexus 5 ma zostać wydany do października tego roku. Tak więc, możemy spodziewać się czegoś podobnego do tego czasu. Będziemy na bieżąco z wszelkimi wiadomościami związanymi z Nexus 5, ale jeśli chodzi o ceny, nie można oczekiwać, że ten jeden będzie tańszy, powodem jest wyświetlacz OLED i potężny procesor wspierany przez masywną specyfikację RAM.

Autor