Videocon uruchamia VT10 10-calowy tablet z Androidem Jellybean 4.1

Po uruchomieniu A20 i A30 wcześniej videocon wprowadził 10-calowy tablet android jellybean dzisiaj, w cenie Rs. 10,999, co naprawdę ma sens dla wielu użytkowników, którzy chcieliby kupić pełnoprawny tablet w tym punkcie taniego.

Videocon wprowadził ich najnowszy nowy tablet, który ma 10,1 cala (25,64 cm.) IPS pojemnościowy ekran dotykowy, 1,5 GHz Dual Core Processor , który umożliwia płynną wielozadaniowość i 6800 mAh duża bateria.

Posiada rozdzielczość ekranu 1280×800 z odtwarzaniem Full HD, 8GB ROM plus 1GB RAM, przednią kamerę 2MP i tylną kamerę 2MP oraz rozszerzalną pamięć do 32 GB, Videocon VT10 Tablet posiada również wszystkie niezbędne funkcje, w tym 3.5mm Audio Jack, Wi-Fi, wyjście HDMI z darmowym kablem HDMI & OTG, aby umożliwić podłączenie do płaskich telewizorów, wsparcie Micro USB i z obsługą prędkości danych 3G poprzez połączenie dongle.

Videocon VT10 Tablet zapewnia nieograniczoną rozrywkę, szybszą wydajność i dostęp do wszystkich najnowszych aplikacji, w tym preinstalowanych aplikacji takich jak 'Saavn'- aplikacja muzyczna przynosząca unikalne połączenie muzyki i masti, 'NexGtv'- dla nieograniczonego dostępu do 50+ kanałów telewizyjnych na żywo, 'Facebook'- aby zawsze pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, 'Nimbuzz'- łącząc wszystkie konta czatu w jednym miejscu i 'Play Store'- aby uzyskać dostęp, pobrać i używać tysięcy aplikacji.

W tej cenie, ten tablet pochodzi z 1,5 Ghz procesor dwurdzeniowy, który jest dość przyzwoity i wyświetlacz IPS, co czyni go jednym z najlepszych wyborów wśród tanich tabletów android. Bądź na bieżąco z aktualizacjami na ten temat, będziemy pochodzić z bardziej szczegółowej recenzji wideo i przeglądu tekstu tego raz dostaniemy urządzenie.

RELATED TIP Co to jest Ticketed Twitter Space, i jak zacząć jeden?

Autor