Micromax Funbook P600 1 Ghz Dual Core Processor i 512MB RAM za Rs.9,499.

Micromax wydaje się mieć prawidłową ścieżkę przez pierwszy uruchomienie Canvas, a następnie Canvas HD, a teraz z tym 7,0-calowy tablet jest wszystko ustawić, aby wrażenie z jego trzeciego produktu w rzędzie. To właśnie włączone ciepło, ponieważ Micromax uruchomił go z konkurencyjnym tagu cenowego. Poprzednia wersja Funbook były również bardzo popularne. Działa na systemie Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Jak większość tabletów pochodzi z 7,0 cala multi ekran dotykowy. Ten tablet jest dostępny tylko poprzez sprzedaż online z Snapdeal w tym czasie, ale będzie dostępny z innymi sprzedawcami też.

Na stronie funkcji jest zasilany przez 1GHz dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM8225A do wykonywania ciężkiej pracy. I wraz z nim ma również 512MB pamięci RAM. Micromax Funbook P600 pochodzi z 2GB na pokładzie pamięci, które mogą być rozszerzone do 32GB za pomocą karty Micro-SD. P600 pochodzi z 2 megapikselowy aparat główny. Posiada również przednią kamerę do rozmów wideo.

Dla opcji łączności ma 3G i Wi-fi, obsługuje również połączenia za pośrednictwem karty sim. Ale na rozczarowujący węzeł nie pochodzi z Bluetooth więc przenoszenie danych nie jest możliwe. Bateria Micromax P600 daje czas czuwania 224hrs około.

Podkreślając funkcje i specyfikacje P600:

  1. P600 posiada 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy multi-touch.
  2. To działa na Android v4.0.4 Ice Cream Sandwich.
  3. Jest zasilany przez 1GHz dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM8225A.
  4. Również pochodzi z 512MB pamięci RAM.
  5. Składa się z 2GB pamięci wewnętrznej i może być rozszerzony do 32GB za pomocą karty Micro SD.
  6. Obsługuje 3G, Wi-Fi dla łączności.
  7. Zawiera 2MP aparat główny, a także ma wtórny aparat do połączeń wideo.
RELATED TIP OnePlus Nord CE 5G Review: Aktualizacja z funkcjami "Core

Werdykt końcowy:

P600 pochodzi z imponującym dwurdzeniowym procesorem dla lepszych operacji, a także obsługuje 3G dla szybszego dostępu do Internetu i dla połączeń wideo i głosowych. Główną wadą jest to, że działa na starszej wersji systemu Android. A także nie ma Bluetooth dla łączności. Znacznik cenowy Rs.9,499 wydaje się być imponujący, ponieważ przynosi wraz z nim dziedzictwo Micromax.

Autor