Sony wprowadza na CEIF modele DSC-RX1, α99, NEX-VG900 i NEX-FS700K

Firma Sony ogłosiła dziś swoje nowe profesjonalne kamery wideo, aparaty kompaktowe z różnymi obiektywami i akcesoriami na targach Consumer Electronics Imaging Fair (CEIF) 2013, Pragati Maidan, Delhi.

Głównym urządzeniem był DSC-RX1 Jest to aparat kompaktowy, który mieści pełnoklatkową matrycę 35 mm i stałoogniskowy obiektyw o szerokim otworze względnym F2 w korpusie o idealnych proporcjach do fotografii podróżniczej i ulicznej, a także portretów i codziennych zdjęć. Zunifikowana konstrukcja obiektywu i korpusu zapewnia niezwykle ostre wyrównanie matrycy i elementów optycznych. Pozwala to w pełni wykorzystać potencjał obiektywu, aby zapewnić niespotykaną jakość obrazu, aż do samych krawędzi każdej klatki.

Cena: 179 990 zł

Nowy aparat α99 to pierwszy na świecie aparat z półprzezroczystym lustrem firmy Sony wyposażony w pełnoklatkowy przetwornik obrazu 35 mm. Wyjątkowy dla modelu α99, nowo opracowany pełnoklatkowy przetwornik Exmor CMOS o rozdzielczości 24,3 megapiksela współpracuje z wysoce zaawansowanym mechanizmem przetwarzania obrazu BIONZ.

W cenie 179 990 Rs.

NEX-VG900E, kamera Full HD z wymiennymi obiektywami firmy Sony, zapewnia nieograniczoną moc pełnoklatkowego obrazu dzięki rozbudowanej kontroli manualnej i dźwigni zoomu (Auto Power Zoom). Dzięki rozdzielczości 24,3 efektywnych megapikseli, opracowany przez Sony przetwornik Exmor CMOS w kamerze NEX-VG900E jest około 40 razy większy niż jego odpowiednik w zwykłych kamerach konsumenckich.

Cena: 179,990/-.

NEX 5R i NEX 6, które zapewniają moc obrazowania (dzięki przetwornikowi APCS, który jest taki sam jak w konwencjonalnej lustrzance), reakcje na zdjęcia, obsługę i operatywność lustrzanki w ultrakompaktowym, kieszonkowym aparacie bezlusterkowym. Idealny dla zaangażowanych użytkowników DSLR, którzy chcą podróżować z lekkością, ten aparat umieszcza kreatywną kontrolę DSLR w kompaktowym aparacie.

WSKAZÓWKI Twitter Spaces VS Clubhouse: Masy vs Elity

Cena NEX-5R wynosi Rs. 39,990/- ; NEX-6 wynosi Rs. 49,990/-.

Autor