4 Akcesoria do iPhone'a dla wytrawnych muzyków

Jeśli jesteś muzykiem i posiadasz iPhone'a, zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z szerokiej gamy aplikacji, które są przeznaczone do tworzenia muzyki.

Jednak oprócz aplikacji istnieje kilka akcesoriów, które można kupić, aby zwiększyć możliwości tworzenia muzyki przez iPhone'a.

Przyjrzyjmy się 4 iPhone kompatybilne akcesoria, które są specjalnie zaprojektowane do stosowania wraz z iPhone.

#1: IK Multimedia iRig KEYS PRO

 

Jeśli szukasz realistycznego doświadczenia gry na fortepianie, iRig KEYS PRO może być właśnie dla Ciebie. Pomimo niewielkich rozmiarów, zasilany magistralą kontroler MIDI oferuje pełnowymiarową 3-oktawową klawiaturę z czułymi na prędkość klawiszami, która pozwala na grę dwoma rękami. Klawiatura pozwala na:

 

  • Zabrać ją wszędzie Ponieważ iRig key Pro jest zasilany magistralą, działa na urządzeniu, do którego jest podłączony, co oznacza, że możesz go zabrać ze sobą i mieć pewność, że będziesz mógł tworzyć muzykę gdziekolwiek jesteś. Jest również lekki, transport klawiatury z koncertu na koncert nie będzie problemem.

 

 

  • Podłącz i działajW zestawie z iRig KEYS PRO znajdują się zarówno kable Lightning, jak i 30-pinowe kable iOS, więc możesz podłączyć go od razu po wyjęciu z pudełka. W czasie podróży możesz również łatwo podłączyć klawiaturę do komputera Mac lub laptopa.

 

 

#2: Mikrofon cyfrowy Apogee MiC

 

Od 1985 roku marka Apogee konsekwentnie produkuje nagradzane technologie, które zasilają wiele z najbardziej szanowanych studiów na świecie - a nawet uchwyciły zwycięskie występy GRAMMY i OSCAR.

Kompatybilny z iPadem, iPhonem, a nawet iPodami, mikrofon ten umożliwia nagrywanie każdego dźwięku, jaki można sobie wyobrazić, od wokalu po wibrafony, pianina po perkusję i wszystko pomiędzy!

Mikrofon jest nie większy niż rozmiar iPhone'a, więc można go łatwo zabrać ze sobą w podróż.

Wraz z mikrofonem dostarczana jest skrócona instrukcja obsługi, która pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć pracę, statyw biurkowy, adapter do statywu, kabel Lightning do podłączenia do urządzeń z systemem iOS oraz kabel USB do podłączenia do komputera Mac.

 

#3: IK Multimedia iRig HD 2 Guitar and Bass Interface

 

Chcesz nagrać siebie grającego na gitarze?

IK Multimedia's iRig HD 2 to wysokiej jakości interfejs do gitary i basu, który jest kompatybilny z iPhone'em, iPadem, iPodem touch i komputerem Mac. Dzięki profesjonalnej jakości dźwięku i wielu opcjom wyjściowym, iRig HD 2 sprawia, że łatwo jest:

  • Podłączyć się do swojego ulubionego nagrania. Ćwiczyć grę na gitarze.

Po rozpakowaniu interfejsu do gitary i basu znajdziesz również kabel USB, podpórkę pod statyw mikrofonowy oraz kabel Lightning.

 

#4: Apogee Duet USB Audio Interface

To urządzenie jest idealne, jeśli potrzebujesz nagrywać, produkować i miksować profesjonalną, wysokiej jakości muzykę będąc w ruchu. Wspaniałą cechą urządzenia jest to, że posiada bezpośrednie połączenie cyfrowe i zewnętrzne źródło zasilania, dzięki czemu można ładować iPhone'a podczas nagrywania bez obawy, że bateria iPhone'a się wyczerpie.

Wspaniałą cechą urządzenia jest to, że posiada bezpośrednie cyfrowe połączenie i zewnętrzne źródło zasilania, dzięki czemu można ładować iPhone'a podczas nagrywania bez obawy, że bateria iPhone'a się rozładuje.

Więcej na: http://power-pack.pl

Autor