Apple podobno ożywi iPada Mini i wprowadzi 10-calowego iPada klasy podstawowej w 2019 roku

Raport z China Times wyciekły plany Apple dotyczące wprowadzenia na rynek nowego iPada oraz zmienionego współczynnika kształtu tabletu entry-level iPada. iPad Mini nie otrzymał żadnej większej aktualizacji od swojej czwartej generacji modelu, który zadebiutował w 2015 roku. Biorąc pod uwagę, że minęły już ponad trzy lat, dochodzimy do wniosku, że seria urządzeń wkrótce opuści rynek - być może również z katalogu iPada. Jednak według. wyciekłych wiadomości, w planach jest odświeżenie iPada Mini i wprowadzenie zupełnie nowego 10-calowego iPada jeszcze w tym roku.

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w nowy tablet, ale nie masz środków na zakup modnego iPad Pro - detalicznie 800 dolarów - należy oczekiwać na nadchodzące dwa budżetowych modeli iPada jeszcze w tym roku. Jeden z dwóch tabletów jest podobno jeden z dwóch tabletów ma być ulepszeniem iPada Mini, a drugi to 10-calowy iPad - model podstawowy.

Plotki o nowym iPadzie Mini pojawiały się od jakiegoś czasu trafiają na pierwsze strony gazet. Analityk . Ming-Chi śmiało twierdził, że Apple ma plany wprowadzenia nowego nowego iPada Mini do końca 2018 roku. Jednak Apple nie udało się zaprezentować iPada Mini w październikowym wydarzeniu i nie udało się wejść na rynek do końca 2018 roku.

China Times, w swoim raporcie, twierdził również że Apple zadebiutuje 10-calowym iPadem, który całkowite zastąpienie poprzedniego 9,7-calowego iPada, obecnie idącego za 329 USD. Nowy iPad ma podobno posiadać cieńsze ramki i stosunkowo większą powierzchnię wyświetlacza w porównaniu do obecnego oryginalnego modelu.

Więcej szczegółów na temat cen, funkcji i specs są nadal niewyraźne, biorąc pod uwagę informacje nie zostały uchwycone na raporcie. Jednakże, produkcja odświeżonego iPad Mini został przybliżony do rozpoczęcia - daty premiery, aby być w pierwszej połowie 2019 roku. Co więcej, Apple wznowi masową produkcję nowego 10-calowego iPad w tym roku, a następnie zaprezentuje nowy model w drugiej połowie 2019 roku.

Dla firmy, te dwa nadchodzące urządzenia nie będą odgrywać dużej roli w generowaniu przychodów. generowaniu przychodów. Jednakże, ruch giganta technologicznego ma na celu odświeżenie celów swojego low-end tier iPad - ponieważ sprzedaż ostatniej linii iPad Pro przynosi owoce.

Warto zauważyć, że raport China Times przyszedł kilka miesięcy po DigiTimes twierdził, że stracił wiarę w Apple, aby odnowić stary iPad Mini. Argumentowali oni że firma nie ma żadnego interesu w jego produkcji dla mniejszych urządzeń tabletu.

Gdzie indziej, outlet publikacja wiadomości, w ich raport powiedział również, że Apple planuje zmienić wybrane źródła dla produkcji wyświetlaczy do iPada z japońskich producentów na BOE - z siedzibą w Korei Południowej. Korei Południowej. China Times dalej poinformował, że ruch był cięcie kosztów środek dla wielkiego tech. China Times widział kilka lepszych dni, jeśli chodzi o przychodzi do jego pozornie dokładnych przecieków wiadomości - zwłaszcza o iPad wyświetlacz panel temat iPada. Jednak ma również słabe wyniki w przewidywaniu przyszłych planów produktowych firmy.

Autor