Plotki o kolejnym iPadzie i iPadzie Pro z 2018 roku

Teraz, gdy Samsung wprowadził na rynek flagowca Galaxy S9, młyny plotek przeniosły się do Apple. Ponieważ wydarzenie Apple jest blisko rogu, spekulacje na temat iPadów pojawiają się częściej. Najnowsze plotki wskazują, że Apple odsłoni dwa iPady na swoim wydarzeniu. Według Consomac, Apple w zeszłym roku zarejestrował dwa nowe iPady z Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej. Zazwyczaj takie rejestracje wskazują na to, że nowe urządzenie zostanie wkrótce wprowadzone na rynek. W zeszłym roku Bloomberg informował również, że nowa wersja 10,5-calowego modelu pojawi się w drugiej połowie tego roku. Jednak wraz z marcową zapowiedzią Apple, spekuluje się, że w ofercie pojawi się kolejny iPad i iPad Pro. Poniżej przedstawiamy inne plotki dotyczące iPadów i innych akcesoriów.

Apple Pencils dla budżetowych iPadów

Według Bloomberg, Ponieważ Apple planuje wprowadzić tanie iPady do szkół, to ma również sens, że Apple będzie również zawierać swój rysik. Jest to konieczne dla prac graficznych opartych i innych dzieł sztuki. Ołówek zostanie zaprojektowany, aby być bardziej przyjazny dla studentów, i będzie sport gumka funkcjonalność.

Więcej wydajności

Bloomberg sugeruje również, że następna iteracja iPadów będzie miał więcej mocy i szybsze procesory i GPU. Nowe funkcje muszą być wydajne, a moc obliczeniowa procesora to ułatwia.

Face ID dla iPada

Jest to oczekiwana funkcja dla iPadów, ponieważ zadebiutowała w iPhone X. Biorąc pod uwagę, że Apple ma tę technologię, ma sens, że trafi ona do iPadów. Bloomberg poinformował również, że technologia rozpoznawania twarzy rzeczywiście znajdzie drogę do przyszłych iPadów. Według MacRumors, analityk KGI, Ming-Chi Kuo, który jest znany z dokładnych prognoz i plotek na temat nadchodzących produktów Apple również wierzy, że modele iPad Pro będą wyposażone w True Depth matrycy kamery dla FaceID.

Przycisk Home będzie wymarły

Podobnie jak w iPhone X, gdy technologia Face ID trafi do iPada, nie będzie potrzeby korzystania z Touch ID, który znajduje się w przycisku Home. Pozwoli to na większy wyświetlacz, smuklejsze krawędzie i wygląd podobny do tego z iPhone'a X.

Brak wyświetlaczy OLED

Wyświetlacz iPhone'a X wygląda świetnie i byłoby niesamowicie, gdyby iPady dostały to samo. Ale to tylko marzenie, ponieważ produkcja wyświetlaczy OLED nie zaspokoi popytu na iPady, nie mówiąc już o tym, że ledwo zaspokoiła popyt na iPhone'a X.

Brak bezprzewodowego ładowania

Jeśli iPady sport szklaną konstrukcję z tyłu, funkcja ta może stać się realne. Ale wszystkie obecne młyny plotek nie wspomniały nic na temat szkła z tyłu. Oznacza to, że iPady będą miały swój zwykły kawałek metalu i trzeba będzie, że złącze kablowe.

Ceny

Niedawno nastąpił spadek cen iPadów, obecna wersja 32GB Wi-Fi zaczęła się od 329 dolarów i została obniżona przez ostatnie lata wakacje do 250 dolarów. Digi Times poinformował również, że Apple wyda jeszcze mniej kosztowne 9,7-calowy model iPad w drugim kwartale. Jego cena jest szacowana na około 259 dolarów.

Autor