Celkon A62 4.7 calowy wyświetlacz, 8 MP aparat w Rs. 6799 INR

Niedawno pokryte Celkon A57 z 4-calowym ekranem, który był dostępny w cenie 4200 INR, a teraz wydaje się, że Celkon uruchomił następcę tego telefonu o nazwie A62 i ten telefon jest trochę droższy niż jego poprzednik i więcej ponad to ma lepszą kombinację specyfikacji sprzętowej w porównaniu do Celkon A57. Jeśli chodzi o jego cenę, to mamy Micromax Ninja A89 konkuruje z nim.

Rozmiar ekranu Celkon A62 to 4,7 cala, który jest odpowiednio wysoki w porównaniu do Micromax Ninja A89. Rozdzielczość wyświetlacza w obu telefonach jest podobna i wynosi 854 x 480 pikseli. Moc tego telefonu jest wspierana przez 1GHz Dual Core procesor i 512 MB pamięci RAM dodaje do niego, który jest ponownie podobny do Micromax Ninja A89. Oba te telefony działają na tym samym systemie operacyjnym, którym jest Ice Sandwich (Android 4.0.4). I jak podobne do Micromax Ninja A89 ten telefon jest również Dual SIM telefon, który obsługuje pasmo GSM na obu gniazdach SIM.

Teraz, Celkon A62 zajmuje ogromną przewagę, jeśli chodzi o specyfikacje aparatu, ponieważ w porównaniu do 3,15 MP głównego aparatu używanego z Micromax Ninja A89. Celkon A62 ma 8MP głównego aparatu Celkon A62 jest wyposażony w 2MP Camera (VGA), który jest ponownie lepiej niż Micromax Ninja A89. Pojemność pamięci wewnętrznej tego telefonu wynosi 512 MB (co jest dość niskie), może być dalej rozszerzona do 32GB z pomocą zewnętrznego gniazda kart pamięci.

RELATED TIP Jak udostępniać Tweety do swoich Instagram Stories

Nie mamy pojęcia o wytrzymałości baterii tego telefonu, ponieważ nie została jeszcze ujawniona. Więc możemy wyraźnie zobaczyć od specyfikacji sprzętowych, że Celkon E62 choć dostępne w tej samej cenie, w której Micromax Ninja A89 jest dostępny, ale ma wiele lepszych funkcji do zaoferowania w porównaniu z Micromax Ninja A89. Możesz znaleźć link wymieniony poniżej do zakupu tego telefonu z oficjalnej strony Celkon. Cena tego telefonu jest 6,799 INR (choć możesz nie znaleźć tej liczby na oficjalnej stronie Celkon).

Kliknij tutaj, aby kupić Celkon A62.

Autor