Najlepsze urządzenia inteligentnego domu na rok 2021

Żyjemy w nowoczesnej erze życia, gdzie nie tylko komputery i smartfony, ale różne urządzenia domowe, takie jak światła, głośniki, kamery bezpieczeństwa, dzwonki do drzwi i inne urządzenia domowe mogą być podłączone do Internetu. Inteligentne urządzenia domowe są zaawansowane urządzenia i gadżety z możliwością podłączenia do Internetu (WiFi), a użytkownicy mogą współdziałać z nimi za pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych, takich jak smartfony. Pozwala nam to kontrolować urządzenia domowe i inne urządzenia za pomocą prostego stuknięcia w ekran telefonu komórkowego lub za pomocą komendy głosowej.

Poniżej znajduje się lista najlepszych inteligentnych urządzeń domowych i gadżetów na rok 2021, które są idealne do każdego pomieszczenia w domu.

1- Google Nest Hub Max Smart Display

Inteligentny wyświetlacz Google Nest Hub Max to multitool dla inteligentnego domu. Jest wyposażony w 10-calowy ekran dotykowy wysokiej jakości, głośnik stereo i kamerę Nest. Pozwala na efektywne sterowanie wieloma popularnymi urządzeniami inteligentnego domu. Kamera może być używana do prowadzenia rozmów wideo w Google Duo. Można też zadawać pytania asystentowi Google i oglądać filmy na YouTube lub transmisje na żywo. Możesz również połączyć z nią swój smartfon poprzez wbudowany Chromecast, aby cieszyć się zawartością swojego telefonu.

2- Amazon eero 6 Mesh Wi-Fi 6 System

Szukasz szybkiego systemu Wi-Fi dla swojego inteligentnego domu? Amazon eero 6 mesh jest tutaj, aby rock. Jest to urządzenie WiFi z routerem i 2 extenderów. Może pokryć do 5000 stóp kwadratowych z szybkim internetem WiFi. Jest to Zigbee smart home hub w tym samym czasie i można kontrolować inteligentne gadżety domowe i urządzenia z nim za pomocą poleceń głosowych Amazon Alexa.

3- Bose Smart Soundbar 300

Ten inteligentny soundbar firmy Bose jest wyposażony w projekt snu i optymalną jakość dźwięku. Możesz połączyć go zarówno z Asystentem Google, jak i Amazon Alexa. Może pracować jako centralny punkt nowego systemu muzycznego multiroom. Jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze. Możesz go kupić w kolorze czarnym i białym. Jego jakość dźwięku można rozszerzyć o opcjonalny moduł basowy i głośniki.

bluetooth


4- August Wi-Fi Smart Lock

Jest to inteligentny zamek, którym można sterować za pomocą smartfona. Po podłączeniu do telefonu możesz zarządzać dostępem, sprawdzać historię, otrzymywać natychmiastowe powiadomienia, gdy ktoś otworzy drzwi, a także przyznawać dostęp specjalnym gościom. Inteligentny zamek August Wi-Fi można łatwo zainstalować na dowolnych drzwiach wejściowych w domu, aby dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

WiFi smart lock pro to kolejna wersja tego niesamowitego inteligentnego urządzenia, które jest kompatybilne z Google Assistant i Alexa. Oznacza to, że można sterować zamkiem za pomocą poleceń głosowych.

5- Roborock S6 Pure Robot Vacuum i Mop

Roborock S6 pure to inteligentny, cichy i elegancki odkurzacz. Można go kontrolować za pomocą Amazon Alexa i asystent Google, aby uzyskać swój dom czyszczone natychmiast. Jest wyposażony w nawigację laserową i technologię mapowania pomieszczeń, aby zapewnić Ci niesamowite wrażenia z mopowania i odkurzania. S6 Pure może być również kontrolowany za pomocą aplikacji mobilnej i może sprzątać Twój dom przez prawie 2,5 godziny po pełnym naładowaniu.


6- Arlo Pro 3 Bezprzewodowy system zabezpieczeń domu

Ponieważ bezpieczeństwo w domu jest jednym z głównych zmartwień dla każdego, system bezpieczeństwa domowego Arlo Pro 3 jest tutaj, aby utrzymać swoją własność chronioną przed osobami postronnymi. Ten bezprzewodowy system bezpieczeństwa jest bardzo łatwy w instalacji i kompatybilny z Google Assistant i Amazon Alexa. Generuje on alerty w przypadku wykrycia nietypowej aktywności i może odtwarzać syrenę, dzięki czemu można skontaktować się ze służbami ratunkowymi w razie potrzeby.

Ten inteligentny system bezpieczeństwa domowego składa się ze stacji bazowej, wbudowanej syreny, bezprzewodowej kamery, wbudowanego światła i mocnych uchwytów magnetycznych. Kamera jest wyposażona w funkcje odporne na warunki atmosferyczne i szerokokątny obiektyw.

7- Listwa zasilająca TP-Link Kasa Smart HS300

TP-Link Kasa Smart to listwa zasilająca, która umożliwia zasilanie gadżetów, urządzeń i sprzętów domowych, które znajdują się z dala od gniazdka. Jest to niezbędny element dla inteligentnych domów, ponieważ można go podłączyć do Amazon Alexa lub asystenta Google.

Jest on zaprojektowany z 6 gniazdami zasilania, które można kontrolować indywidualnie. Posiada również trio portów USB, dzięki czemu można łatwo ładować swoje inteligentne gadżety bez konieczności szukania adaptera. Kasa Smart pomaga również śledzić zużycie energii i jest wyposażona w funkcje ochrony przeciwprzepięciowej, dzięki czemu Twój dom jest bezpieczny.


8- ecobee SmartThermostat

Jeśli chodzi o utrzymanie zdrowej temperatury w Twoim inteligentnym domu, ecobee SmartThermostat wchodzi do gry. Wykorzystuje on czujniki do monitorowania i kontrolowania temperatury w domu. Jeśli potrzebujesz go do większej przestrzeni życiowej, możesz podłączyć wiele czujników, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Możesz kontrolować i zarządzać jego dostępem za pomocą Amazon Alexa i Google Assistance. Jest również kompatybilny z Apple HomeKit i Samsung SmartThings.


9- Nest Cam IQ Indoor Security Camera

Nest Cam IQ to pięknie wyglądająca wewnętrzna kamera bezpieczeństwa zaprojektowana z technologią rozpoznawania twarzy. Generuje zmiany, gdy w domu jest ktoś obcy. Można również użyć tego inteligentnego aparatu bezpieczeństwa jako inteligentnego domu koncentratora, ponieważ jest wyposażony w asystenta Google. Kamera posiada czujnik 4K HDR do przechwytywania wysokiej jakości materiału HD. Oferuje również niesamowite funkcje zoomu z wysokiej jakości wynikami. Jest on również używany jako dwukierunkowej komunikacji, ponieważ ma również mikrofon i głośnik.


10- Belkin WeMo Dimmer Wi-Fi Light Switch

WeMo Dimmer Light Switch firmy Belkin to niesamowite urządzenie inteligentnego domu, które pozwala kontrolować jasność inteligentnych świateł w domu. Możesz zwiększyć lub zmniejszyć jasność światła po prostu przesuwając palcem wzdłuż otworu dostępnego w centrum. Kompatybilność Amazon Alexa jest kolejną niesamowitą cechą tego przełącznika ściemniacza. Funkcja długiego naciśnięcia tego przełącznika światła ściemniacza pozwala na uruchomienie innego urządzenia, które chcesz kontrolować.

Autor