Nokia Lumia 720 - recenzja wideo i galeria zdjęć

Nokia Lumia nigdy nie jest o pokazanie specyfikacji sprzętowych swoich telefonów, ponieważ nie używają UI-lag podatne Android dla których producenci komórkowi potrzebują wysoko zasilanych procesorów wraz z wysoką konfiguracją pamięci RAM w telefonie. Windows Phone 8 nie wymaga tego wszystkiego, interfejs użytkownika w tym systemie operacyjnym jest wystarczająco płynny nawet przy niskiej konfiguracji sprzętowej. Tym razem Nokia Lumia 720 jest wszystko o stylu telefonu w zakresie kolorów i budowy.

Specyfikacja i kluczowe funkcje Lumii 720

Nokia Lumia 720 ma dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 1 GHz wspomagany przez 1 GB pamięci RAM, co nie jest wystarczająco dobre w porównaniu ze specyfikacją telefonów z systemem Android, ale wystarczające dla telefonów z systemem Windows Phone 8. Zgodnie z opisem posiada on najnowszy system operacyjny Windows Phone 8. Rozmiar wyświetlacza jest 4,3 cala z IP LCD (216 pikseli na cal), jasność ekranu nie jest znowu tak wysoki w porównaniu z nowymi telefonami android, które są w średnim zakresie, jak Sony Xperia SP lub Samsung Galaxy Grand. Ma funkcję wielodotyku i uniemożliwione przez Corning Gorilla Glass 2 powłoki.

Teraz, gdy mówimy o wewnętrznej pamięci, to pochodzi z wewnętrznej pojemności 8GB, które mogą być rozszerzone do 64 GB za pomocą zewnętrznego gniazda micro SD (jest to coś, co widziałem po raz pierwszy w serii smartfonów Nokia Lumia). Oprócz tego będą mieli również dostęp do przechowywania w chmurze SkyDrive 7 GB za darmo jako funkcja uzupełniająca, więc przechowywanie nigdy nie będzie problemem dla użytkowników Nokia Lumia 720. Aparat ma obiektyw Carl-Zeiss (który jest już popularny w Nokia Phone od N-8) i jest 6,7 MP z obsługą światła flash. Posiada on również kamerę VGA na froncie. Jest nowy filtr dostępny tym razem, który może zgrabnie edytować swoje zdjęcia, jak wybielanie zębów lub rozjaśnianie blizny.

RELATED TIP OnePlus Nord CE 5G Review: Aktualizacja z funkcjami "Core

Z tyłu tego telefonu widać trzy gniazdo pin oprócz głośnika, który jest dostępny dla przypadków bezprzewodowego ładowania i nie będzie pochodzić w pudełku tego telefonu, trzeba będzie kupić jeden. Będzie on dostępny na rynku w różnych kolorach, które są cyjan, żółty, czarny i czerwony. Zbudowany jest wielki ciężar telefonu jest rozłożona na całym ciele.

  • Procesor: 1 GHz Qualcomm Snapdragon Dual Core
  • RAM: 512 MB
  • Rozmiarwyświetlacza: 4,3 cala
  • Wersjaoprogramowania: Windows Phone 8
  • Aparat: 6,7 MP z obiektywem Carl Zeiss i nagrywaniem HD 720p
  • Drugi aparat: Kamera VGA
  • Pamięćwewnętrzna: 8 GB (z możliwością przechowywania w chmurze 7GB)
  • Zewnętrzna pamięć masowa: do 32 GB
  • Bateria: 2000 mAh.
  • Łączność: 2G, 3G, Bluetooth 4.0, WiFi 802.11 b/g/n, NFC, microSD Card Slot, 3,5 mm jack i 3-pin jack do podłączenia bezprzewodowych przypadkach Charging.

Nokia Lumia 720 Hands on Review [Wideo]

Nokia Lumia 720 Galeria zdjęć

Podsumowanie

Jak na razie cena nie została określona, ale jak na cenę oznaczoną jako 330 USD możemy spodziewać się, że będzie ona w pobliżu 17k INR. Jeśli nie chcesz spróbować szczęścia na chińskich telefonach poniżej 20k i chcesz mieć telefon, który nigdy nie pokaże UI przez kilka lat do przodu, to będę polecać użytkownikom, aby przejść do Nokia Lumia, a nie grać na chińskich telefonach na rynku. Jedynym problemem jest ilość aplikacji, które nie są dostępne w ogromnej ilości na Window Phone.

Autor