JiaYu G6 Leaked Specs and Pictures 5.7 Inch IPS Display With Quad Core MediaTek Processor Phablet Coming Soon To India

W ostatnim wydarzeniu JiaYu meet up, które odbyło się w Chinach, oprócz G4, to właśnie G6 przykuł uwagę wielu osób. Będzie to pierwsze 5+ calowe urządzenie JiaYu, ich wejście na rynek phabletów. Chociaż nie ma oficjalnego słowa od JiaYu jak na razie w odniesieniu do konfiguracji urządzenia.

Ekran: 5.7" Multi touch IPS LCD display with full HD resolution, RAM: 2GB, ROM: 32GB and it will run android version: 4.2 Jelly Bean, Bateria: 5000mAh, która będzie ogromna i powinna być wystarczająca dla 5.7 wyświetlacza i z wyglądu urządzenia wygląda na nieusuwalną, ale my cant potwierdzić to jak teraz. Procesor jest Mediatek MT6589, 4 rdzeń Cortex A7 i będzie miał 13 Megapikselowy aparat tylny z lampą błyskową LED.

To wygląda jak inteligentne posunięcie JiaYu, mając na uwadze obecne wymagania konsumentów na całym świecie. Ludzie są teraz zdecydować się na większe wyświetlacze, a JiaYu miałby nadzieję, aby ten ruch liczyć. Inną mądrą rzeczą, którą zrobili jest włączenie dużej 5000mAh baterii, która powinna mieć wystarczająco dużo soku, aby utrzymać phablet działa przez długi czas.

Cena mówi się, że będzie poniżej 300 USD, co oznacza, że będzie to jeden z najtańszych full HD phabletów na rynku, kiedy przyjdzie. Produkcja powinna rozpocząć się w maju, a my mamy nadzieję zobaczyć urządzenie w rękach konsumentów w połowie czerwca.

RELATED TIP 12 pytań o POCO F3 GT na podstawie przecieków i oficjalnych tweetów

Autor