HTC One 4,7-calowy wyświetlacz HD z 1,7 Ghz Quad Core

HTC Corp, zmagający się z problemami tajwański producent smartfonów, bierze przykład z długoletniego partnera Microsoft Corp, wprowadzając na rynek nowy telefon pod marką One: HTC One. HTC zaprezentował ten nowy smartfon z nadzieją, że wyróżni się on z tłumu urządzeń z systemem Google Android na rynku i pomoże mu nadrobić straty na rzecz Samsung Electronics Co Ltd i Apple Inc. Telefon działa na oprogramowaniu Google Android, ale HTC zaszczepia na nim swój własny ekran główny, podobny do tego z oprogramowania Windows Phone firmy Microsoft.

WIth wymiary 5,4 x 2,7 x 0,36 cala Telefon otrzymał 4,7-calowy ekran Full HD, który jest większy niż Iphone 5, ale mniejszy niż niektóre inne telefony z systemem Android, w tym HTC własny 5-calowy Droid DNA, który został uruchomiony w listopadzie ubiegłego roku. HTC One ma taką samą rozdzielczość ekranu jak większy telefon, w 1920 na 1080 pikseli. Wyświetlacz jest również odporny na zarysowania i zmniejsza odblaski, oferując jednocześnie rozdzielczość 468ppi. Ponieważ telefon jest większy niż IPhone 5, jest również cięższy niż iPhone 5 (waga:4 oz), ponieważ HTC one waży 5 oz.

Telefon będzie działał na systemie operacyjnym Android 4.1.2 z HTC Sense 5 i jest napędzany przez 1.7GHz czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 600. Oprócz tego firma wyróżniła telefon, HTC One, od konkurencyjnych urządzeń z systemem Android poprzez zastosowanie nowego oprogramowania - funkcji BlinkFeed. gdzie ta nowa funkcja ma zastąpić ikony na ekranie głównym spersonalizowanym strumieniem artykułów informacyjnych, aktualizacji sieci społecznościowych, zdjęć i wideo. Całkowita pamięć dostępna w telefonie będzie 32GB/64GB dla różnych przedziałów cenowych, gdzie dostępna pojemność różni się i dostał bardzo atrakcyjne 2GB DDR2 RAM. To również wbudowany akumulator Li-polimerowy o pojemności 2300 mAh.

RELATED TIP Paxful Review: Najbardziej elastyczna wymiana do kupna i sprzedaży Bitcoin

Coming w kierunku aparatu i łączności telefon będzie wyglądać trochę słaby, ale będzie wyzwanie dla wszystkich jego rywala, żes na pewno. Dostał 4 MP Tylny aparat z czujnikiem BSI, rozmiar piksela 2.0 μm i rozmiar czujnika 1/3′ . Posiada również 2.1 MP przedni aparat wtórny. Będzie wspierać 1080p Full HD nagrywanie wideo zarówno dla przednich i tylnych kamer, a także HDR Video. Z tego wszystkiego będzie również wyposażony w 3,5 mm stereo audio jack, NFC zdolne i może obsługiwać bluetooth 4.0 z aptX włączone, Wi-Fi: IEEE 802.11 a/ac/b/g/n, DLNA do bezprzewodowego przesyłania mediów z telefonu do kompatybilnego telewizora lub komputera. Obsługuje również połączenie HDMI, do którego wymagany jest specjalny kabel.

Specyfikacja HTC one:

  • OS: Android 4.1.2 z HTC Sense 5.
  • Procesor: 1,7GHz czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon 600
  • Funkcja BlinkFeed: zastępująca ikony na ekranie głównym
  • 2GB DDR2 RAM z pamięcią masową 32GB/64GB
  • Bateria :Bateria Li-polimerowa o pojemności 2300mAH
  • Aparat: 4 MP Tylna kamera z czujnikiem BSI i 2,1 MP Przednia kamera
  • Łączność: 3,5 mm stereo audio jack, NFC zdolny, bluetooth 4.0 z aptX włączone, Wi-Fi: IEEE 802.11 a/ac/b/g/n, DLNA
  • Obsługa złącza HDMI.

Dobre, złe i dostępność:

bylibyśmy bardziej zadowoleni, gdyby HTC one dostał nieco bardziej ulepszony aparat jak iPhone 5, a także baterię do 3000mAH do uruchomienia smartfona, ale mimo to urządzenie z inną specyfikacją wygląda bardzo atrakcyjnie. Bateria Li-Polymer, 2 GB RAM i Quad Core Snapdragon 600 procesor jest naprawdę chlubą dla urządzenia. Wygląd również wydaje się bardzo stylistyczny. To było being touted, że HTC One będzie dostępny w Wielkiej Brytanii od 8 marca, ale domyślam się, że tajwański producent przesunął datę dostępności o tydzień również przewiduje się, że może przyjść z tagiem cenowym 425 funtów plus VAT i wil być ranging ssomewhere blisko do ceny Iphone 5 i Samsung S3. Ale nadal telefon wygląda lepiej i duży zabójca rynku dla bestii Samsung i Iphone.

Autor