Galaxy Camera Wi-Fi Only Version EK-GC110 za Rs. 26000 [Available]

Powrót w maju, w zeszłym roku, Samsung miał uruchomiony Samsung Galaxy Camera, który miał 16 MP czujnik CMOS i zasilany przez Android 4.1 Jelly Bean OS.został uruchomiony z dużym 4,8-calowym wyświetlaczem.To również miał 3G i 4G opcji łączności. A teraz Samsung ogłosił uruchomienie Wi-Fi tylko wersja Galaxy Camera, Galaxy EK-GC110. który nie będzie pakować w 3G/4G łączności.

Ten Galaxy Camera będzie przybywać z 4,8 cala HD Super Clear Touch Display, jest zasilany przez potężny procesor 1,4 GHz Quad-core. Coming w kierunku obiektywu aparat będzie miał skuteczny 16.3 MP 1/2.3″ BSI CMOS czujnik i będzie wyposażony w F2.8, 23 mm i 21x Optical Zoom Lens.

Będzie miał wewnętrzną pamięć 8 GB i opcję rozszerzenia go za pomocą zewnętrznej karty pamięci. Nie tylko to, ale będzie również zawarte Galaxy Camera's Auto Cloud Backup opcja, która zapewni Ci dodatkową przestrzeń pamięci. Więc teraz nie ma potrzeby, aby martwić się o dostępnej przestrzeni pamięci. Aparat będzie również przybywa z możliwością edycji i udostępniania zdjęć bezpośrednio z Galaxy Camera poprzez jego Photo Wizard. Funkcja ta zapewnia również użytkownikom 35 różnych narzędzi do edycji zdjęć, w tym Auto Face Calibration, jak również Movie Wizard, który pozwala tworzyć i edytować filmy za pomocą ekranu dotykowego aparatu.

Tak więc poza brakiem połączenia danych komórkowych, EK-GC110 jest funkcjonalnie identyczny z EK-GC100. Ten sam 21-krotny zoom, 16-megapikselowy sensor, procesor 1.4GHz Quad-Core, 4.8-calowy wyświetlacz oraz port micro-SD. Nie ma informacji na temat tego, kiedy wersja Wi-Fi Galaxy Camera będzie dostępna na rynku dla kupujących i jeszcze jedno pytanie, które pozostaje bez odpowiedzi, to ile EK-GC110 będzie kosztować.

RELATED TIP Sprawdź Google Photos Free Storage; Przestań tworzyć kopie zapasowe wszystkich zdjęć, aby zaoszczędzić miejsce

Autor