Karty danych ZTE z obsługą prędkości pobierania 14,4 mbps i 7,7 mbps

ZTE wprowadził dwa nowe karty danych z prędkością 14.4MBps i 7.7MBps i zrobili to przy wsparciu HCL Infosystems Ltd. Wybrali najlepszy dostawca usług e-commerce na Indiach Flipkart do dystrybucji tego produktu online. Więc to oznacza, że ten produkt będzie pochodzić z 30 dni pełnej gwarancji wymiany. Porozmawiajmy o funkcjach tych kart danych.

Data Card z prędkością 14.4 MBps może być podłączony do portu USB komputera stacjonarnego lub laptopa i można również podłączyć go do ładowarki USB. Podczas gdy jest podłączony do ładowarki USB może służyć jako Wi-Fi Hotspot i zapewnić Państwu połączenie z Internetem z tej karty danych do laptopów i można również utworzyć połączenie hotspot z pomocą tego data-card będąc podłączonym do laptopa.

Inna karta danych z prędkością 7,7 MBps nie może zapewnić funkcję hotspot i będzie łączyć się jak każdy inny klucz DSB, aby zapewnić Państwu połączenie z Internetem. Ta karta danych USD jest dostępna w cenie 1799 INR, a ta wspomniana powyżej z lepszą prędkością jest dostępna w cenie 2250 INR. Istnieje już wiele kart danych Belkin, Huawei, Dlink dostępne na Flipkart w tych konkurencyjnych cenach, ale funkcja Hotspot dostępne w Internecie jest nieco wyjątkowy, a tym samym daje przewagę do tych kart danych ZTE.

RELATED TIP 5 Ways to Fix "We're sorry, but something went wrong" Issue on Instagram Reels

Autor