Apple wydaje iOS 11.2 z poprawkami błędów, szybkim ładowaniem bezprzewodowym i Apple Pay Cash

Apple dokonał niezwykłego ruchu strategii wydając znaczącą aktualizację iOS w środku nocy. To przyszedł godzin po iOS 11 błąd zaczął awarii iPhone'ów. IOS 11.1.2 aktualizacja miała błąd, który przyniósł awarii iPhone, gdy 3rd party aplikacje były za pomocą powtarzających się powiadomień, takich jak przypomnienia, alarmy. Przyjdź w nocy z 2 grudnia; Apple wydała aktualizację iOS, który miał na celu rozwiązanie problemu, podczas gdy towarzyszy niektóre funkcje. Jest to tradycja dla firmy, aby wydać aktualizacje iOS we wtorek, uzasadniając północy wydanie nowej aktualizacji iOS 11.2 jako szybki poprawki do ostatnich raportów awaryjnych.

Nowa aktualizacja iOS również zawierał zupełnie nową funkcję, Apple Pay Cash w USA, lub w Apple usług płatniczych P2P blisko siebie. Jednak Apple Pay Cash usługa jest jeszcze iść na żywo, gdy firma przerzuca przełącznik, aby włączyć serwery. Gdy serwery pójdą na żywo, użytkownicy będą mogli dokonywać transakcji pieniężnych za pośrednictwem iMessage, bezpośredniej replikacji Venmo. Usługa ma sekcję, w której użytkownicy mogą wpłacać gotówkę na Apple Cash Card znaleźć wewnątrz aplikacji portfela na iOS 11.2. Wpłata gotówki wiąże się z możliwością zakupu towarów za pośrednictwem Apple Pay lub przelania pieniędzy na konto bankowe.

Szybkie ładowanie bezprzewodowe to kolejna niesamowita funkcja, która pojawiła się w nowej wersji iOS 11.2 dla modeli iPhone 8 i iPhone X. Aktualizacja wydana obsługuje do 7,5W bezprzewodowego ładowania opartego na Qi-. Więc jeśli masz iPhone 8 lub iPhone X, a także bezprzewodową ładowarkę, która obsługuje 7,5W lub więcej, to Twoje urządzenie będzie ładować się szybciej w porównaniu do poprzedniego ładowania bezprzewodowego, które było ograniczone do 5W. Funkcja ładowania bezprzewodowego jest również dostarczana z tapetami na żywo dla najnowszych urządzeń Apple. Ponadto, tapety pochodzą wraz z pop-upy wskazując, że Centrum Sterowania Wi-Fi i przełączniki Bluetooth zmieniły.

iOS 11.2 wersja wydana o północy w sobotę, przyszedł z poprawką dla błędu autocorrect. Błąd, który był najbardziej powszechne do poprzedniego iOS 11, który spowodował słowa takie jak "to" być autocorrected do "I.T," i "jest" do "I.S.". To nie wszyscy użytkownicy, którzy zostali dotknięci przez błąd, ale są tacy, którzy doświadczyli ich klawiatury sugerując "I.T" jako przewidywalny tekst, z automatycznym autocorrect podczas wpisywania "to". Dobrą wiadomością jest to, raporty na Twitterze, Reddit wszystkie wskazują, że aktualizacja iOS 11.2 naprawiła błąd z powodzeniem. Tak więc dotknięci użytkownicy powinni pobrać i zainstalować nową wersję iOS 11.2 tak szybko, jak to możliwe.

Nagłe wydanie wersji iOS 11.2 w sobotnią noc było elementem zaskoczenia. Jednak to zwolnienie może być wywołane przez błędy, które zostały wniesione przez wersję iOS 11, a Apple musiał podjąć szybkie środki, aby ograniczyć problem. Ponieważ aktualizacja ta została wydana wcześniej niż przewidywano, to powinniśmy spodziewać się aktualizacji dla macOS, tvOS i watchOS wcześniej. 

Znajdź więcej informacji na: http://power-pack.pl

Autor